تبلیغات
سودای آسمانبه وبلاگ سودای آسمان مرجع اطلاعات و اخبار نظامی خوش آمدید. با نظرات خود ما را در بهبود کیفیت وب یاری کنید .

سودای آسمان


رتبه در گوگل و الکسا

..::: آخرین مطالب :::..

عنوان تاریخ
سوخو 35 دوشنبه 7 دی 1394
چگونه خلبان یک جنگنده شویم؟ پنجشنبه 30 خرداد 1392
تامکت سه شنبه 14 خرداد 1392
لحظه اجکت اف18 سه شنبه 14 خرداد 1392
اف22 سه شنبه 14 خرداد 1392
بلند آسمان جایگاه من است سه شنبه 14 خرداد 1392
زمان رونمایی از ناو جدید بایندر پنجشنبه 29 فروردین 1392
رونمایی از جنگنده کوثردر آینده نزدیک پنجشنبه 29 فروردین 1392
جنگنده ایرانی قاهر 313 2 یکشنبه 15 بهمن 1391
جنگنده ایرانی قاهر 313 1 یکشنبه 15 بهمن 1391


موضوع : اخبار نظامی

نیروی هوایی ایران جزو 10 نیروی هوایی برتر جهان است

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش گفت: به طور قطع امروز نیروی هوایی ایران قوی ترین نیروی هوایی منطقه و جزو 10 نیروی هوایی برتر جهان است.

امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران  با اشاره به فعالیت 40 هزار مستشار خارجی در نیروی هوایی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: با فرماندهی  این مستشاران اجازه هیچگونه فعالیت و دسترسی به فناوری پیچیده هواپیما به کارکنان فنی داخلی داده نمی شد حتی پایین ترین سطح درجه داران آنها به امرای ایرانی امر و نهی می کردند اما پس از پیروزی انقلاب اسلامی با وجود فشار شدید، تجاوزات و تحریم های متعدد دشمنان نظام نیروی هوایی توسط نیروی انسانی کشور اداره شد، تجهیزات مورد بهره برداری صحیح قرار گرفت و در 8 سال دفاع مقدس ملت ایران شاهد درخشش این نیرو بودند.
وی با تاکید بر نقش نیروی هوایی در حرکت روبه رشد و عزتمندتر شدن کشور افزود: امروز پیچیده ترین فنون نظامی مطابق با فناوری های روز در کشور به نیروها آموزش داده می شود و سیستم آموزشی نظامی ایران صد در صد بومی است در حالی که قبل از پیروزی انقلاب تمام نیروی نظامی ایران در خارج از کشور تعلیم داده می شدند.
امیر نصیرزاده ضمن یادآوری  اینکه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی اصطلاح  RR)Remove & Replace)در نیروی هوایی واژه ای معروف بود تصریح کرد: این واژه به تعویض کامل قطعه قابل تعمیر از کارخانه سازنده خارج کشور که عمدتا آمریکا بود اطلاق می شد اما امروز قطعه مورد نیاز در کشور ساخته، ارتقا، بهینه سازی و به روز می شود.
این مسئله علاوه بر  جلوگیری از خروج درآمدهای نفتی کشور عامل مهمی برای نشان دادن اقتدار نظام به شمار می رود.
وی با بیان اینکه معمولا برای صلح بانی در دنیا، کشورهایی دعوت می شوند که از توانمندی و استانداردهای لازم بین المللی برخوردار باشند اظهار داشت: اخیرا کوفی عنان برای حفظ صلح در سوریه ایران را به عضویت در گروه صلح تماس دعوت کرده است که این نشان دهنده ارائه صحیح اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به جهانیان است.
معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش تاکید کرد: نیروی هوایی ایران به طور قطع امروز قوی ترین نیروی هوایی در منطقه و جزو 10 نیروی هوایی برتر جهان است و ما اکنون آماده ارائه تجربیات و خدمات آموزشی به کشورهای دوست و مسلمان هستیم.
وی خاطرنشان کرد: در پیروی از مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از« تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» نیروی هوایی امسال دستورالعمل ویژه ای به کلیه پرسنل خود ارسال کرده و مقرر شده در صورت خرید هرگونه کالای خارجی مبادی ذی حسابی فاکتور ارائه شده از سوی فرد خاطی را پرداخت نکنند، همچنین برای فرهنگ سازی در خانواده های پرسنل این نیرو در نشستی که اوایل سال جاری با مدیرعامل تعاونی شمس که عمده خرید خانواده پرسنل از آن صورت می گیرد، به حمایت کامل از تولید داخلی تاکید و برنامه ریزی لازم انجام شد.

-----------------------------------

باشگاه خبرنگاران
...

نویسنده : مهدی
جمعه 2 تیر 1391

صفحاتنظر سنجی

آمار بازدید
  خوش آمدید
نویسندگان:

آمار بازدید
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :

وضعیت وبلاگ :
  • تعداد کل مطالب :
  • رنک گوگل :2
  • آی پی شما :

آخرین بروز رسانی

ویدیو های نظامی
لوگوی ما
لوگوی دوستان

نیروی دریایی نیروی راهبردیوبلاگ تخصصی موشکی نظامی؛بروزترین وبلاگ هوانوردیمرکز مهندسی هوافضا

ما تونستیم


GRIM  ARMY