تبلیغات
سودای آسمانبه وبلاگ سودای آسمان مرجع اطلاعات و اخبار نظامی خوش آمدید. با نظرات خود ما را در بهبود کیفیت وب یاری کنید .

سودای آسمان


رتبه در گوگل و الکسا

..::: آخرین مطالب :::..

عنوان تاریخ
سوخو 35 دوشنبه 7 دی 1394
چگونه خلبان یک جنگنده شویم؟ پنجشنبه 30 خرداد 1392
تامکت سه شنبه 14 خرداد 1392
لحظه اجکت اف18 سه شنبه 14 خرداد 1392
اف22 سه شنبه 14 خرداد 1392
بلند آسمان جایگاه من است سه شنبه 14 خرداد 1392
زمان رونمایی از ناو جدید بایندر پنجشنبه 29 فروردین 1392
رونمایی از جنگنده کوثردر آینده نزدیک پنجشنبه 29 فروردین 1392
جنگنده ایرانی قاهر 313 2 یکشنبه 15 بهمن 1391
جنگنده ایرانی قاهر 313 1 یکشنبه 15 بهمن 1391


موضوع : اخبار نظامی

دشمن را در دریای کارائیب رصد می کنیم


معاون بازرسی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این نیرو همه تحركات نیروهای آمریكایی و حامیانش را نه تنها در خلیج فارس بلكه از زمانی كه از دریای كارائیب به سمت دریای عمان و خلیج فارس حركت می كنند تحت كنترل سامانه های جمع آوری اطلاعات خود دارد و بطور مداوم آنها را رصد می كند.

به گزارش مشرق به نقل از باشگاه خبرنگاران، دریادار جواد مشیدی در حاشیه همایش فرماندهان و مسوولان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مشهد گفت: نیروی دریایی سپاه پاسداران در كنار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امنیت خلیج فارس را با اقتدار تامین می كند.

وی افزود: نیروی دریایی سپاه با هوشیاری نسبت به ترفندهای معاندان و حضور گسترده در صحنه دفاع از سرحدات آبی كشور با هرگونه تهدید احتمالی معاندان و متجاوزین برخورد می كند.

وی با تاكید بر اشراف كامل اطلاعاتی نیروی دریایی سپاه پاسداران نسبت به همه تحركات نیروهای بیگانه در خلیج فارس گفت: هم اكنون سپاه در عرصه تامین امنیت شریانها و جریانهای اقتصادی خلیج فارس حضور تاثیرگذاری دارد.

معاون نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهارداشت: این نیرو همه تحركات نیروهای آمریكایی و حامیانش را نه تنها در خلیج فارس بلكه از زمانی كه از دریای كارائیب به سمت دریای عمان و خلیج فارس حركت می كنند تحت كنترل سامانه های جمع آوری اطلاعات خود دارد و بطور مداوم آنها را رصد می كند.

وی ادامه داد:‌ در صورت عملی شدن تهدیدات احتمالی معاندان شرایط تنگه هرمز را به راحتی تحت كنترل خود قرار می دهیم.

دریادار دوم مشیدی گفت: میزان شناخت آمریكا و كشورهای معاند از توانمندی نیروهای مسلح و از جمله نیروی دریایی سپاه پاسداران تنها بخش اندكی از ابعاد واقعی این توانمندیها است.

وی با اشاره به ارتقا توانمندیهای نیروی دریایی سپاه پاسداران در زمینه های تجهیزات و نیروی انسانی افزود:‌ در چارچوب رزمایش این نیرو در آینده نزدیك بخشی از این توانمندیها نشان داده می شود.

معاون بازرسی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیروی انسانی مومن و متخصص، وجود شناورهای تندرو همانند ذوالجناح،‌ ذوالفقار و عاشورا، سامانه های موشكی كوتاه برد، میان برد و برد بلند و نیز تجهیزات هوا دریا را از جمله مولفه های اقتدار نیروی دریایی سپاه ذكر كرد.

همایش فرماندهان و مسوولان عالی نیروی دریایی سپاه با اهداف 'بررسی وضعیت و شرایط حساس منطقه، راهكارهای ارتقا ‌توان رزمی و عملیاتی در برابر تهدیدات دشمنان و هم اندیشی در مورد برنامه های اولویتدار و راهبردهای عملیاتی این نیرو' طی روزهای 24 تا 27 تیر ماه جاری در مشهد ادامه دارد.

 
...

نویسنده : مهدی
دوشنبه 26 تیر 1391

صفحاتنظر سنجی

آمار بازدید
  خوش آمدید
نویسندگان:

آمار بازدید
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :

وضعیت وبلاگ :
  • تعداد کل مطالب :
  • رنک گوگل :2
  • آی پی شما :

آخرین بروز رسانی

ویدیو های نظامی
لوگوی ما
لوگوی دوستان

نیروی دریایی نیروی راهبردیوبلاگ تخصصی موشکی نظامی؛بروزترین وبلاگ هوانوردیمرکز مهندسی هوافضا

ما تونستیم


GRIM  ARMY