تبلیغات
سودای آسمانبه وبلاگ سودای آسمان مرجع اطلاعات و اخبار نظامی خوش آمدید. با نظرات خود ما را در بهبود کیفیت وب یاری کنید .

سودای آسمان


رتبه در گوگل و الکسا

..::: آخرین مطالب :::..

عنوان تاریخ
سوخو 35 دوشنبه 7 دی 1394
چگونه خلبان یک جنگنده شویم؟ پنجشنبه 30 خرداد 1392
تامکت سه شنبه 14 خرداد 1392
لحظه اجکت اف18 سه شنبه 14 خرداد 1392
اف22 سه شنبه 14 خرداد 1392
بلند آسمان جایگاه من است سه شنبه 14 خرداد 1392
زمان رونمایی از ناو جدید بایندر پنجشنبه 29 فروردین 1392
رونمایی از جنگنده کوثردر آینده نزدیک پنجشنبه 29 فروردین 1392
جنگنده ایرانی قاهر 313 2 یکشنبه 15 بهمن 1391
جنگنده ایرانی قاهر 313 1 یکشنبه 15 بهمن 1391


موضوع : اخبار نظامی

امارات و امریکا در حدی نیستند که بتوانند ادعای ارضی کنند


معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت:حمایت اوباما از رویکرد امارات بر جزایر سه گانه حرکت مضحکی است و دولت آمریکا از اینگونه تحرکات سخیف و مضحک در دوران ریاست جمهوری اوباما کم نداشته است.

سردار سید مسعود جزایری، معاون ستاد کل نیروهای مسلح  درخصوص ادعای واهی مجدد امارات درمورد جزایر سه گانه ایرانی گفت: کشورهایی مثل امارات و امثال آن درکل درحدی نیستند که بتوانند ادعای ارضی قابل اثباتی درباره جمهوری اسلامی ایران داشته باشند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح این گونه ادعاها را ادامه سیاست استعمارگرانه انگلیس که امروز توسط آمریکا تداوم پیدا کرده  دانست و  تصریح کرد: ما به آنها (اماراتی ها) برای هزارمین بار توصیه می کنیم که در چارچوب سیاست های غربی و رژیم های سلطه بخصوص آمریکا و انگلیس قرار نگیرند و سیاست های مستقل خودشان را پیگیری کنند.

وی در پاسخ به سوالی درمورد حمایت رئیس جمهور آمریکا از رویکرد امارات بر جزایرسه گانه گفت: این حمایت حرکت مضحکی است و دولت آمریکا از اینگونه تحرکات سخیف و مضحک در دوران ریاست جمهوری اوباما کم نداشته است.

سردار جزایری ادامه داد: ما معتقدیم اگر آمریکا ادعای توانمندی بالا را دارد بر مشکلات داخلی خودش که امروز از هر دوره ای حادتر شده است غلبه کند و منطقه نیازی به توصیه ها و پادرمیانی های آمریکایی ها ندارد.

*
دعوت نشدن ایران برای نشست ژنو را باید به فال نیک گرفت

معاون ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص دعوت نشدن ایران به نشست ژنو برای حل بحران سوریه گفت: عدم دعوت ایران به اینگونه نشست ها را باید به فال نیک گرفت امروز دشمنان سوریه نتوانسته اند از طریق جنگ و ترور منیات خودشان را پیش ببرند.

وی با بیان اینکه مردم سوریه اجازه دخالت بیگانگان را در خاک سوریه نخواهند داد خاطرنشان کرد: برگزاری چنین نشست هایی فاقد هرگونه ارزش به لحاظ سیاسی، دیپلماتی و عملیاتی است و مردم سوریه بهای آزادی و استقلال خود را پرداخت کرده اند و از این به بعد هم به این روش عمل خواهند کرد.

*
ایران اجازه شکل گیری سیاست مثلث ارتجاع غرب-آمریکا و رژیم صهیونیستی را نخواهدداد

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه دشمنان سوریه در انتظار عواقب دخالتشان باشند اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران اجازه نخواهد داد مثلت ارتجاع عرب، آمریکا و صهیونیسم، سیاست های خود را پیش ببرند و بدانند که این سیاست ها با چالش های بزرگی روبرو خواهد بود.

جزایری، اروپا را به کناره گیری از این بازی خطرناک(دخالت در سوریه) توصیه و اذعان کرد: پیش بینی ها حاکی از آن است که آمریکا بعد از انتخابات ریاست جمهوری اروپا را در این عرصه رها کند.

*
ناتو حق دخالت در امور سوریه را ندارد

وی در پایان درخصوص دخالت احتمالی نظامی ناتو در خاک سوریه گفت: ناتو  قادر نخواهد بود سیاستهای استکباری را در سوریه اجرا کند و به حتم نمی تواند منویات خودشان را اجرا کند و لذا اجازه دخالت را نخواهند داشت.

---------------------------------

 دفاعی امنیتی باشگاه خبرنگاران،
...

نویسنده : مهدی
پنجشنبه 2 شهریور 1391

صفحاتنظر سنجی

آمار بازدید
  خوش آمدید
نویسندگان:

آمار بازدید
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :

وضعیت وبلاگ :
  • تعداد کل مطالب :
  • رنک گوگل :2
  • آی پی شما :

آخرین بروز رسانی

ویدیو های نظامی
لوگوی ما
لوگوی دوستان

نیروی دریایی نیروی راهبردیوبلاگ تخصصی موشکی نظامی؛بروزترین وبلاگ هوانوردیمرکز مهندسی هوافضا

ما تونستیم


GRIM  ARMY